Як я провів літо: де на Львівшині заробити студенту?

Як я провів літо: де на Львівшині заробити студенту?

Найчастіше львівські студенти влітку вибирають такі професії, як офіціант або промоутер, кур’єр або якісь сезонні роботи, пов’язані зі збором овочів або ягід. Практика показує, що при великому бажанні у кожного з’являється унікальна можливість не тільки заробити гроші, а й набратися досвіду. Якщо вийде влаштуватися в гарну компанію і зарекомендувати себе з хорошого боку, з’являється можливість в подальшому влаштуватися туди на постійну основу.

Практично кожне літо більше двох мільйонів студентів і школярів не знають, чим зайнятися. Багато з них починають шукати підробіток, який допоможе заробити гроші і витратити їх за своїм призначенням. Сьогодні є багато сайтів, на яких можна знайти відкриті вакансії. Якщо звернути увагу, кількість вакансій подібного характеру постійно збільшується.

Офіціанти та продавці

Аналітичні данні, що нещодавно зібрані спеціалістами підрозділу «робота Стрий» на порталі «OBYAVA.ua» показує, що більшість студентів вважають за краще влаштовуватися офіціантами або студентами. Це пояснюється тим, що влаштуватися на таку роботу можна без певного досвіду і умінь. Така робота пропонується в газетах, на офіційних ресурсах, можна звернутися на пряму в будь-яку компанію. При бажанні роботу подібного роду можна знайти в найкоротші терміни. Дивно, що робота може бути, як з встановленим робочим графіком, так і з гнучким. Другий варіант дає можливість знайти іншу роботи, щоб заробити ще більше коштів.

Як правило, заробити на такій роботі можна до півтори тисячі гривень за один тиждень. Якщо прикласти максимум зусиль, можна знайти ще більш високооплачувану роботу подібного характеру.

Інші класичні варіанти

Можна спробувати себе в ролі консультанта або промоції. Як правило, такі співробітники завжди можуть знайти щось підходяще. Молоді співробітники в даній області потрібні практично в кожному регіоні. Практика показує, що при працевлаштуванні в таке місце можна розраховувати на заробітну плату також в півтори тисячі гривень за тиждень.

Така робота особлива тим, що у кожного, хто влаштувався на неї, з’являється унікальна можливість поспілкуватися безпосередньо з клієнтами. Завдяки цьому є шанс набратися досвіду і майстерності, які стануть в нагоді при працевлаштуванні в подальшому.

Найчастіше, на Львівщині така робота носить неофіційний характер. Однак, якщо постаратися, можна знайти і офіційну, яка піде, хоч і не в значній мірі, до загального трудового стажу.

Слід відзначити той факт, що багато успішні люди раніше починали свою діяльність з роботи такого характеру. Кому-то вдалося обзавестися доленосними знайомствами, хтось успішно зарекомендував себе і так далі.

Експерти відзначають, що останнім часом, по Львівській області збільшилася кількість вакансій, характерних для туризму. Також експерти відзначають, що подібне стало спостерігатися близько 9 років тому, коли в країні проходив турнір з футболу.

Є багато студентів, які практично досконало володіють іноземними мовами. Такі працівники без праці можуть знайти собі місце в готельному комплексі, в ресторанах, кафе, також є багато закладів, які призначені саме для іноземців. При працевлаштуванні на таку роботу можна розраховувати на досить хорошу заробітну плату. Більш того, у кожного з’являється унікальна можливість удосконалювати свою розмовну стиль.

Це найбільш затребувані і популярні вакансії серед студентів. У кожного є унікальна можливість підзаробити грошей.

Вся вищевказана інформація була приведена у відповідність зі статистикою вибору вільних вакансій студентами.