Як вибрати шпалери у вітальню

Як вибрати шпалери у вітальню

Якщо ви відноситесь до тих людей, які роблячи у себе вдома ремонт віддають перевагу шпалерам, ніж будь яким іншим видам оздоблення стін – то ця стаття стане вам в нагоді.

Шпалери – це той матеріал який дає можливість яскраво продемонструвати свою індивідуальність. Але ми знаємо, що враховуючи той неймовірно великий вибір, який сьогодні є, підбір шпалер може буди доволі непростим заняттям. Тож з чого розпочати? Ось невеличке керівництво про те, як правильно підібрати шпалери в ту чи іншу кімнату.

Як підібрати шпалери для вітальні

Коли справа доходить до вибору правильного декоративного покриття для найважливішого загального простору в помешканні, треба враховувати безліч нюансів. В першу чергу ця зона призначена для відпочинку всієї родини, по друге це те місце куди приходять відпочити гості, також це та кімната яка має багатоцільове використання.

Дизайнери рекомендують з самого початку вирішити, чи хочете ви наклеїти шпалери на всі стіни в кімнаті, або ж ви хочете створити у вітальні одну акцентну стіну. У випадку з акцентною стіною можливо поклеїти шпалери на одну, особливу стіну, наприклад, стіна за диваном, стіна з телевізором чи каміном. Якщо ви хочете поклеїти шпалери у всій кімнаті, в такому випадку на акцентну стіну слід вибрати шпалери які значно відрізняються від тих які будуть на інших стінах, наприклад, кольором або малюнком.

Обирайте для вітальні шпалери теплих кольорів: підійдуть помаранчевий, тепло жовтий кольори, якщо ви хочете, щоб простір створював гарний настрій. Якщо ви часто полюбляєте влаштовувати вечірки з яскравими розважальними заходами для гостей – вам треба звернути увагу на яскраві кольори.

Обирайте шпалери з простими для сприйняття малюнками: хоча дивитися на складні і жваві візерунки значно цікавіше, вітальня, як розслаблюючий простір, гарно поєднується з дизайном, який не дуже відволікає.

Розмір вашого приміщення буде визначати, який дизайн малюнка підійде – великий чи малий. Для невеликих кімнат гарно підходять шпалери з невеликим малюнком, таким чином кімната немов би збільшується у розмірах. Великий малюнок відповідно ідеально підходить для великих кімнат з високими стелями.

Є ще один підхід до вибору шпалер – вибрати їх взагалі без будь якого малюнка. В такому випадку дизайнери рекомендують підбирати колір тканини дивана та крісел в тон шпалерам.

Напевно, найголовніше в цій справі вибрати такі шпалери які вам дійсно подобаються, від яких ви не втомитесь через декілька років. Також важливо довірити поклейку шпалер професійним майстрам, знайти таких можна тут, за посиланням. Це буде запорукою того, що через невеликий проміжок часу вам не доведеться знову робити ремонт в своєму помешканні.