Як підібрати оптимальний комплекс вітамінів та мінералів?

Як підібрати оптимальний комплекс вітамінів та мінералів?

Шовковисте блискуче волосся, міцні нігті, сяюча шкіра, енергійність — усе це стає можливим за умови надходження в організм достатньої кількості вітамінів і мінералів. Досягти необхідного балансу лише завдяки правильному харчуванню практично неможливо.

Для отримання гарантованого результату лікарі призначають вітамінно-мінеральні комплекси, які пропонує офіційний дистриб’ютор ANTI AGING та інші компанії. На що варто звернути увагу, вибираючи спеціалізовані біологічно активні харчові добавки? Давайте розберемося.

Кому потрібні комплекси вітамінів та мінералів?

Додаткової «вітамінізації» найбільше потребують:

 • пацієнти з харчовою алергією або непереносимістю певних речовин, які не можуть збалансовано харчуватися;
 • вегетаріанці, пацієнти на дієтах із жорстким обмеженням калорій;
 • діти та люди похилого віку;
 • жінки, які планують вагітність, вагітні та породіллі;
 • пацієнти з хронічними хворобами або після хірургічних втручань.

У цих людей вітаміни та мінерали Metagenics допоможуть відновити баланс біологічно активних речовин та суттєво поліпшити самопочуття.

Різновиди спеціалізованих комплексів

 

Крім універсальних комплексів (Ультра Потент-С, ЦинкоДин та ін.), виробники пропонують широкий асортимент спеціалізованих препаратів. До цієї категорії належать:

 • Жіночі та чоловічі вітамінно-мінеральні комплекси. Вони відрізняються концентрацією компонентів. Наприклад, у препаратах для жінок вищий вміст заліза та кальцію. Це пов’язано з регулярною втратою заліза під час менструацій і підвищеним ризиком остеопорозу.
 • Комплекси для жінок, які планують вагітність, вагітних, породіль та жінок у період лактації. Такі препарати характеризуються високим вмістом заліза, фолієвої кислоти та кальцію.
 • Вітаміни та мінерали для людей похилого віку. Для цих комплексів характерні підвищена концентрація вітамінів D та B12 і  знижений вміст заліза.

Що варто врахувати при виборі вітамінно-мінерального комплексу?

 1. Ваш лікар порекомендував доповнити раціон монопрепаратом? У такому випадку вибирайте спеціалізовану добавку, що містить тільки один активний компонент: Ultra Potent-C, ZincoDyn та ін. В інших випадках віддавайте перевагу комплексним препаратам.
 2. Не перевищуйте добову дозу вітамінів та мінералів з урахуванням тих речовин, які ви отримуєте з продуктами харчування.
 3. Уважно ознайомтеся з повним переліком компонентів. Серед них можуть бути глютен, лактоза, яйця, кукурудза, барвники, ароматизатори і консерванти, які призводять до розвитку алергічних реакцій.
 4. Зверніть увагу на кінцевий термін споживання.

Вибирайте вітамінно-мінеральні комплекси відповідально та будьте здорові!