Як підібрати ідеальну стрічку для випускника

Як підібрати ідеальну стрічку для випускника

Незмінним атрибутом свята, присвяченого останньому дзвінку, є стрічка випускника. Така традиція зберігається протягом одного десятиліття, і навіть сучасні школярі не готові відмовитися від неї, увесь вібір знайдете тут

Подібний аксесуар одягають як хлопчики, так і дівчатка, для яких стрічка є символом події шкільних років та настання дорослого життя.

На лінійці випускники виділяються за допомогою стрічки на випускний, вона є своєрідною окрасою та надає моменту урочистості. Такий аксесуар одягається тільки раз у житті, після чого протягом тривалого часу зберігається як пам’ять. Саме тому важливо максимально відповідально підійти до вибору цієї нехитрої, начебто, речі.

Різноманіття стрічок на випускний

Незважаючи на те, що при виготовленні такого аксесуару використовуються класичні стандарти, і випускається він масово, один від одного вироби все-таки відрізняються. Варіюватися можуть:

  • габарити;
  • забарвлення;
  • матеріал виготовлення;
  • дизайн;
  • спосіб нанесення напису.

Як тканина зазвичай вибирається шовк, сатин, атлас або капрон. Найпоширенішими кольорами є червоний, синій, білий, золотистий чи бронзовий.

Існують навіть стандартні розміри смужки тканини, зазвичай це 180 на 10 см, втім цей параметр можна регулювати, якщо замовляти стрічку випускника індивідуально.Сучасні розробники зробили крок ще далі і пропонують різноманітний дизайн стрічки на випускний, що варіюється по яскравості окантовки, колірній гамі, прикраси стразами з фольгою, вибору 3D дизайну та ін.

Аксесуари повинні бути однаковими у кожного класу, а тому готові стрічки зазвичай реалізуються , навіщо можна звернутися в інтернет магазин «Віп-стрічка». Якщо йдеться про індивідуальне замовлення, то потрібна кількість виготовляється персонально.

На які критерії варто звернути увагу, обираючи стрічку випускника

Як мінімум, цей виріб має бути надійним і залишитися на ранок цілим і неушкодженим. Привабливий вигляд має значення, втратити його стрічка випускника теж не винна. Якість та міцність – початкові критерії, на які варто орієнтуватися. Ніяких ниток, що стирчать, і блискіток, що обсипаються, ніякої розтікшої фарби на стрічці бути не повинно.

На специфіку тканини також варто звернути увагу перед тим, як купити стрічки для випускників в Україні. Матеріал не повинен бути легким і слизьким, тому що він виглядатиме не естетично і завдасть незручностей. Важливо, зрештою, щоб стрічка подобалася самим випускникам, бо вони є головними винуватцями цієї урочистості.