Договір купівлі-продажу — це угода, за якою одна особа продає певний актив іншій особі за грошові кошти. Вона служить для формалізації актів і транзакцій з максимальною прозорістю і доказовою силою. Акт пов’язує сторони, які повинні виконувати взяті на себе зобов’язання, дозволяє державі дізнатися про угоду і стягнути належні податки, а також робить право власності на майно відомим кожному члену громади.
У договорі нотаріуси у Львові (знайти можна за посиланням https://notarius-ua.top/notariusy-lviv/)прописують особливі пункти. Що це таке?
- Застереження про перепродаж — це пункт, згідно з яким продавець залишає за собою право забрати продану нерухомість протягом певного періоду часу, відшкодувавши покупцеві ціну плюс будь-які понесені витрати, в тому числі на поліпшення нерухомості. Максимальний термін — три роки.
- Застереження про розірвання договору — це положення, яке передбачає розірвання договору через невиконання зобов’язань, що містяться в договорі. Воно не залежить від рішення суду і може бути узгоджене сторонами договору.
- Конституційні положення — сторони договору домовляються про зміну права власності на майно на визначений або невизначений термін таким чином, що особа, яка володіла ним від свого імені, тепер володіє ним на ім’я іншої особи. Наприклад: у договорі купівлі-продажу сторони домовляються, що продавець залишиться власником майна протягом певного періоду часу.
Як обрати нотаріуса для оформлення договору купівлі-продажу?
Як неупереджений радник, він або вона буде присутній у багатьох важливих моментах життя, засвідчуючи автентичність актів, угод і договорів, таких як довіреності, заповіти і договори. Своєю роботою нотаріуси надають документам впевненості та юридичної захищеності.
Пропонуємо ознайомитися з 5 пунктами, на які слід звернути увагу, щоб зробити правильний вибір:
- гаранту закону потрібно довіряти;
- оцініть, чи може нотаріус запропонувати те, що потрібно на даний час, і чи відповідає він заявленим вимогам;
- хороший нотаріус надає персоналізовані послуги відповідно до потреб кожного клієнта, завжди ставлячи їх на перше місце;
- перевірте, чи використовує нотаріус програмне забезпечення та технології, які можуть полегшити повсякденну роботу та момент вчинення нотаріальної дії, роблячи їхні процеси гнучкими, безпечними та практичними;
- наявність кваліфікованої команди може покращити якість ваших послуг та забезпечити кращі результати.
Задача нотаріуса в будь-якій угоді — забезпечувати повну юридичну безпеку в найважливіші моменти особистого або професійного життя.