ТОП кращих сортів тютюну для самокруток

ТОП кращих сортів тютюну для самокруток

Зроблені самостійно самокрутки — це гарантія якості. Ви точно знаєте, який тютюн використаний, що за вологість, міцність, склад він має. Згідно з різними даними, в сигаретах близько 30% тютюну і 70% добавок, потерті. Звідси слабка міцність, неприємний аромат. Якщо хочете отримувати максимальне задоволення від процесу куріння, виберіть Тютюн для сигарет, допоміжні аксесуари і робіть самокрутки самі.

Ідеального для людей всіх сорту тютюну немає, оскільки у будь-якого курця є свої вимоги. Комусь подобаються с копченим ноткамии, інші вважають за краще солодкість або, наприклад, алкогольний присмак. Суміші бувають ароматизованими і неароматизованими, міцними, середніми, легкими.

Драм

На українському ринку тютюн з’явився порівняно недавно, багато хто говорить, що це варіант на любителя. Що можна сказати точно — вологість Драма оптимальна, добавок немає. У складі в рівних пропорціях Кентуккі з Вірджинією. Нарізка тонка, але великі фракції трапляються, в ароматі присутні нотки копченостей і сухофруктів. Сміття немає

Балі Шаг

До складу суміші входять тютюн Вірджинія з Кентуккі. Аромат фруктовий, солодко-кислий, дуже димний. Зволоженість оптимальна, під час куріння відчувається бісквітний запах уроті. Дим смоляний, тягучий, після куріння післясмак залишається приємним. Оскільки міцність висока, курите Балі шаг слабкими короткими затяжками або змішуйте з іншими сортами. Бо якщо ви звикли к слабким сортам, після куріння може бути погано.

Амстердамер

Класична солодка курильна суміш без добавок. Стебла тютюнових листів під час виробництва відокремлюють вручну, потім суміш витримують за розробленими століття тому технологіями. У продаж тютюн надходять в паперових касетах, мають характерний трав’янистий запах, хлібні смакові нотки. Рівень міцності середній, тип нарізки тонкий.

Маніт

Німецький сорт без хімічних домішок. Суміш запашна, м’ятна, досить суха, це нормально, але сторонніх фракцій в складі бути не повинно. Смак різкуватий, міцність помірна.

Голден Вірджинія

Завжди актуальна класика, беззмінний лідер продажів. Нарізка дуже тонка, при розпушуванні маса грудочки не утворює. Аромат багатогранний, розкішний, в ньому присутні трав’янисті, фруктові нотки. Склад-золота Вірджинія з Берлі.

Папір, гільзи для сигарет, фільтри, машинки для самокруток, тютюн ви можете замовити в спеціалізованому магазині. Ставку робіть на якість, а не на кількість.