Професійне лікування ігроманії: як позбавити залежності рідну людину

Професійне лікування ігроманії: як позбавити залежності рідну людину

Ігроманія – одна з форм поведінкової залежності, яка пов’язана з участю людини в азартних іграх. Це різноманітні ігрові автомати («однорукі бандити»), ставки, лотереї, покер, рулетка та багато чого іншого. Залежність від ігор полягає в тому, що людина ризикує власними грошима заради примарного виграшу, який залежить від банальної випадковості, або навіть гірше – математичних алгоритмів комп’ютерної програми.

Чому ігроманія це хвороба

Початковий погляд на ігроманію був суто з моральних позицій: людей, які залежали від азартних ігор, вважали морально нестійкими та навіть лінивими. В середині минулого століття на ігроманію стали дивитися з точки зору психології та психіатрії, а в кінці XX століття – з точки зору нейробіології. Вченим вдалося довести, що в поведінці ігроманів з’являються хворобливі зміни. Абсолютною своєю більшістю наукове співтовариство віднесло ігроманію до психічних і поведінкових розладів.

Ігроманів переслідує нав’язлива ідея про існування якогось чудо-алгоритму, завдяки якому можна виграти. Одні ігромани шукають підтримки в магії, інші – навіть намагаються вирахувати «стратегію удачі» за допомогою теорії ймовірностей та математичної статистики. Зрозуміло, що в таких унікумів нічого не виходить. Але будучи абсолютно впевненими у своїй правоті, вони знімають нові кошти зі свого банківського рахунку. Бо вірять: цього разу пані удача точно буде на їхньому боці. Від такої поведінки страждає сім’я, діти, робота. А коли залежні втрачають роботу та сім’ю, то беруть кредити. Рано чи пізно наступає банкрутство. Не допустити подібного негативного сценарію просто – потрібно звернутися за допомогою в «Міжнародну Антинаркотичну Асоціацію» https://lczm.org/ua/lechenie-igromanii-v-cherkassakh-2.html.

Лікування ігроманії в «Міжнародній антинаркотичній асоціації»

Ігроманія – поведінкова хвороба, яка «сидить в голові» пацієнта. А тому лікувати ігроманію https://lczm.org/ua/likuvannia-ihromanii-u-lutsku.html мають відповідні спеціалісти – психологи та психіатри. В «Міжнародній антинаркотичній асоціації» працюють справжні професіонали, які допоможуть вам або вашим близьким позбутися від пагубної залежності.

Для цього в центрі використовують два основні методи: мотиваційне інтерв’ю та когнітивно-поведінкову терапію (КПТ). Мотиваційне інтерв’ю дає залежному змогу проаналізувати свою ігрову поведінку і порівняти її зі ставленням «звичайних» людей до азартних ігор. Когнітивно-поведінкова терапія направлена на послаблення ірраціональних переконань і навіть магічного мислення пацієнта. Як показує практика, 90-95% тих, хто звернувся за допомогою в центр, змогли позбавитися від ігрової залежності і знову почати жити нормальним життям.

Відділення Міжнародної Антинаркотичної Асоціації працюють в різних містах України – Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Чернівцях і Луцьку. Наберіть номер телефону спеціаліста вже сьогодні – допоможіть своїй рідній людині позбавитися від пагубної залежності.