Послуги дизайну в рекламній сфері

Послуги дизайну в рекламній сфері

Рекламні матеріали часто стають першим, що бачить людина стосовно вашого бренду, продукту чи послуги. Зрозуміло, що є буквально одна спроба прозвести те враження, яке є для вас вигідним. Тому до того, як саме виглядає ваша реклама та яку ідею транслює, треба ставитися дуже уважно.

Послуги дизайну стають реальним механізмом, що сприяють просуванню бізнесу. І щоб це просування було успішним, дизайн має бути влучним. По-перше, саме так ви зможете досягти своїх цілей. По-друге, ви не втратите гроші.

Які задачі вирішують послуги дизайну?

– Зовнішня реклама. Сюди входять сітілайти, борди, рекламні щити та інше. Такий вид реклами привертає увагу та доносить головне повідомлення буквально за декілька секунд.

– Поліграфія. Це, наприклад, візитки, буклети, листівки. Вони здатні закріпити ваш бренд в свідомості споживача та розповісти про ключові особливості продукту чи послуги.

– Упаковки та етикетки. Людина спершу звертає увагу саме на упаковку. Тому вона має вигідно відрізнятися від конкурентів та підводити до покупки.

– Реклама в інтернеті. Наприклад, оформлення сайту чи банерна реклама. Відвідувачі ресурсів мають запам’ятати рекламу та виконати цільову дію.

– Оформлення торгівельної точки. Це підтримка іміджу компанії та створення загального образу, який має вигідно впливати на цільову аудиторію.

Хто надає послуги дизайну?

Звичайно, перший, хто спадає на думку – це дизайнер. Як варіант – той, що працює на фрилансі. Інколи це справді гарний варіант. Наприклад, якщо вам потрібно розробити листівку, а усі необхідні дані (фірмовий стиль, чіткий бриф) у вас є. Такий варіант добре підходить для маленьких брендів, які ще не мають достатнього бюджету на просування. Але гравцям рику, що можуть собі дозволити більші бюджети, послуги дизайну надають рекламні агентства. Насправді, це найкращий варіант. Все через те, що в агентствах працюють команди професіоналів. Вони складаються з арт-директора, креативного директора, дизайнерів та копірайтерів. Усі ці люди необхідні для створення повноцінного рекламного матеріалу.

Послуги дизайну в агентстві – це не просто механічне виконання технічного завдання. Це стратегічний та креативний підхід. Завдяки ньому створюється влучне основне повідомлення, що враховує особливості цільової аудиторії та мету реклами. Команда агентства глибоко занурюється у наявну задачу, розробляє унікальну концепцію, створює тексти та слогани, працює над візуальною складовою.

Тож обираючи тих, хто буде займатися вашими рекламними матеріалами, дуже уважно ставтеся до усіх нюансів. Так ви отримаєте справді той результат, що буде відповідати цілям просування.