Особливості вибору стрічки на випускний

Стрічка випускника — незмінний атрибут одного з найважливіших свят у житті дитини, яка вирушає в нове життя. Зазвичай такі вироби замовляють для тих, хто переходить із дитячого садка до школи або закінчує останню. І всупереч поширеній думці, стрічка випускника — це той предмет, що вимагає особливого підходу у виборі, і однаковими такі вироби назвати точно не можна. Для дітей цей аксесуар — своєрідний символ переходу в доросле життя, який можна зберігати ще протягом тривалого часу. Саме тому батьки та організатори подібного свята намагаються зробити все, що від них залежить, для того, щоб купити стрічки випускника в інтернет магазині «ВІП-стрічка» в найоригінальнішому оформленні, яке запам’ятовується як свято яке буває тільки один раз.

Стрічка випускника, як данина традиціям

Протягом десятиліть стрічки на випускний купують і виготовляють на замовлення. Не розлучаються з цією традицією і сучасні школярі. Таким чином, кожен клас, кожен колектив намагається виділитися із загальної маси і привернути до себе додаткову увагу.

Такі вироби традиційно замовляють у трьох ситуаціях:


  • для випускників дитячого садка, які вирушають до першого класу загальноосвітньої школи і з нетерпінням очікують на цей трепетний момент;
  • для тих, хто переходить із початкової школи і бажає відчути себе абсолютно особливим;
  • для тих, хто закінчує дев’ятий або одинадцятий клас, приймає найвідповідальніше рішення у своєму житті, визначається з подальшим місцем навчання або роботи.Сьогодні можна без проблем купити стрічки для випускників в Україні як для обох статей, так і в універсальному виконанні.

Вимоги, спираючись на які, можна підібрати гідну стрічку випускника

Насамперед, це грамотно і красиво виконаний напис і рік, що відповідає актуальному. Жодна помилка не повинна затьмарити такий важливий день у житті будь-якого випускника.


У процесі вибору слід звернути увагу на такі критерії:

  • характеристики тканини, яка не повинна бути надмірно глянсовою і слизькою;
  • достатня щільність і якість виробу;
  • оброблені краї;
  • зовнішній вигляд і дизайн;
  • можливість вибрати нестандартне виконання, якщо того побажають діти та їхні батьки.Головне, звернутися в перевірену компанію, яка пропонує такі вироби як готові, так і під замовлення стрічки на випускний. Тільки в цьому випадку можна відшукати по-справжньому гідний варіант, що заслуговує на увагу.