Обираємо сучасні та якісні ручки для міжкімнатних дверей

Обираємо сучасні та якісні ручки для міжкімнатних дверей

Міжкімнатні ручки виконують одразу дві функції — практичну й декоративну, тому мають бути якісними, надійними та презентабельними. Дверна фурнітура від 740 відповідає всім цим вимогам.

Критерії вибору дверних ручок

Під час вибору фурнітури слід враховувати кілька нюансів:

  • вид дверної ручки;
  • якість виконання та надійність конструкції;
  • ергономічність;
  • дизайн;
  • колірна гама.

Види дверних ручок

За функціоналом міжкімнатні ручки поділяються на чотири групи:

  1. Стаціонарні — найпростіший варіант, оскільки вони не мають додаткових функцій.
  2. Із засувками — пружинні чи магнітні.
  3. З клямкою та фіксатором — дають можливість заблокувати двері зсередини.
  4. З клямкою та замком — гарний варіант, якщо потрібно періодично обмежувати доступ до кімнати.

Якість виконання та надійність конструкції

Дверна ручка, як і вся якісна дверна фурнітура в 740, має бути виготовлена ​​з надійних матеріалів типу ЦАМ (сплав цинку, алюмінію та міді) або латуні. На ручці не повинно бути дефектів, зокрема подряпин. Елементи конструкції мають бути добре зафіксовані, без люфтів.

Необхідно також враховувати вагу дверей. Для важких і масивних дверей потрібно вибирати відповідні дверні ручки, щоб вони могли впоратися з навантаженням.

Ергономічність

Ручка для дверей повинна зручно лежати в руці й бути приємною на дотик, адже вам доведеться торкатися її щодня. Якщо в родині є маленькі діти, ручка у формі кулі — не найкраще рішення, оскільки дитині буде важко вхопитися за неї.

Дизайн

Дверна ручка повинна гармоніювати не тільки з дверним полотном, а й з інтер’єром у цілому. Дизайнери рекомендують дотримуватися принципів мінімалізму: шикарна громіздка ручка матиме безглуздий вигляд у невеликому приміщенні. Бажано, щоб на всіх розташованих поруч дверях ручки були однакові.

Поверхня ручок може бути полірованою (блискучою) або матовою. Крім того, може бути нанесене гравіювання, емаль, лак тощо — варіантів дуже багато.

Колірна гама

Краще вибирати дверні ручки нейтральних кольорів, ніж занадто яскраві. Гарний вигляд мають варіанти, коли колір ручки збігається із загальним колірним рішенням інтер’єру, а цікавий та оригінальний — якщо контрастує з ним.

дверні ручки

Інтернет-магазин «740» пропонує величезний вибір якісної дверної фурнітури. Досвідчені фахівці нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть зробити правильний вибір.