Кого шукають роботодавці з Прилук?

Кого шукають роботодавці з Прилук?

Ринок праці по місту Прилуки та по Чернігівщині вцілому останнім часом зазнає труднощів. Основна причина цього полягає в дисбалані, який спостерігається між попитом і пропозицією. Зважаючи на це рівень безробіття в країні тільки збільшується, все це позначається на економічному стані держави.

Експерти вирішили зробити аналіз ситуації, що склалася в більш докладної формі. Основний упор був зроблений на ті вакансії, які стали популярними серед людей.

Вакансії

За останній час кількість пропозицій різного характеру склало лише десяту частину від усіх, які були розміщені в розділі «робота Прилуки» на порталі OBYAVA.ua. Попит завжди відрізнявся своєю стабільністю, так склалося, що максимальний попит досягав кінця зима і середини літа.

Конкурентний ринок

Протягом всього року конкуренція в області «Робочий персонал» знаходився в межах від 0,5 осіб до півтора. Статистика показує, що в середньому на одне місце в Прилуках претендує близько чотирьох чоловік.

Затребувані галузі

За останній час в такому напрямку, як «Робочий персонал», найбільше затребувані були такі галузі, як «Роздрібна торгівля», «Область будівництва», і «Металургія». Попит на ці напрямки тільки збільшився.

Досвід роботи

Статистика показує, що на вищевказані посади роботодавці, як правило, шукали молодих співробітників, досвід яких сягав від одного до трьох років.

Якщо говорити про пошукових системах, максимальна активність в цьому випадку відводилася таким фахівцям, досвід яких на робочому місці становив не менше шести років. Також необхідно відзначити, що сильної відмінності між віковими категоріями не спостерігалося, вони були представлені приблизно в однаковому співвідношенні. Головне, досвід робіт у певній сфері діяльності.

Зарплата

Проаналізувавши ситуацію, що склалася на ринку праці в прилуках, необхідно відзначити той факт, що заробітна плата фахівців зросла практично в півтора рази. Що стосується інших напрямків діяльності, заробітна плата інших працівників також стала трохи вище, практично на третину. Необхідно враховувати той факт, що заробітна плата в чому визначається діяльністю компанії, специфікою роботи, рівнем і досвідом фахівців. Ці моменти багато в чому визначають рівень і ступінь зарплати.

Робота за кордоном

Слідує виділити той момент, що робітники є досить затребуваними во всіх сферах, в зв’язку з массовою міграцією кваліфікованного персоналу у країни Європи. Статистика показує, що популярність таких фахівців зросла практично на п’ять відсотків. Таку робочу силу активно шукають роботодавці з інших країн, серед яких можна відзначити такі, як Німеччину, Польщу, Чехію та багато інших.

Якщо все продовжиться точно в такому ж напрямку економічна ситуація в кращу сторону не зміниться.