Душова перегородка

Душова перегородка

Душова перегородка та варіанти її використання

Душова перегородка — це той винахід, який дозволяє буквально на рівному місці обладнати комфортний куточок для щоденної гігієни. І зробити його не просто комфортним, а й гарним — таким, що органічно інтегрується в інтер’єр ванної кімнати, доповнивши його своєю формою і кольором. Як можна використати скляну перегородку для створення сучасної душової? Читайте нижче.

66747ff160364.webp

Скільки скляних перегородок потрібно для душу

Кількість перегородок, які вам потрібні для облаштування душової зони, залежить від наступних факторів:

  • форма душової кабіни;
  • розташування душу в приміщенні;
  • тип душової зони: окрема чи об’єднана з ванною, з відкритим чи закритим входом.

Якщо ви хочете об’єднати душ з ванною, вам знадобиться всього одна душова перегородка, яка замінить стандартну шторку. Зазвичай її прикріплюють до ванни і стіни з допомогою металевого профілю з антикорозійним покриттям і всі стики ущільнюють герметиком. 

Висота скляної перегородки на ванні підбирається під висоту, на якій розміщена душова лійка. Її ширина теж підбирається індивідуально. Якщо ви розумієте, що перегородка буде обмежувати вам доступ до змішувача і ускладнюватиме прибирання, можна встановити вузьку стаціонарну перегородку і прикріпити до неї ще одну, яка буде відкриватися як двері в душовій кабіні. 

Якщо ж ви хочете встановити душову зі скла на підлогу, кількість необхідних вам перегородок залежатиме від розташування душової — в кутку чи в ніші. 

Для ніші потрібна лише одна вузенька перегородка з прикріпленими до неї дверима. Двері можуть бути розпашними або розсувними — тут можна порадитися з консультантами виробника або вибрати на власний смак. Головне, щоб ніщо не заважало їх вільному відкриванню. 

В кутку, як правило, роблять прямокутну душову, для якої потрібна одна скляна перегородка + скляні двері такої ж ширини. За бажанням тут можна обійтися взагалі без дверей, залишивши вхід відкритим. Це стильно й сучасно. Головне, щоб параметри душової дозволяли приймати душ і не розбризкувати воду навколо. Бо який тоді взагалі сенс в перегородці?

Якщо квадратна душова не подобається вам своїми кутами, бо ви постійно набиваєте об них синці, розгляньте можливість встановлення п’ятикутної кабіни. Якщо ви розташуєте її в кутку приміщення, вам треба буде прикріпити до обох стін по одній скляній перегородці, а між ними встановити скляні розпашні двері — одно- або двостулкові. Така душова матиме більш плавну форму, ніж квадратна, без втрати внутрішньої площі і вам комфортніше буде з нею взаємодіяти. Особливо відчутно це буде в невеликих приміщеннях.

Як бачите, варіантів достатньо, щоб обладнати душ з комфортом в будь-яких умовах.

Кріплення для перегородок

Буває так, що людина замовляє якісні скляні перегородки і таку ж якісну фурнітуру, але зовсім не турбується про те, щоб підібрати найбільш вдалий колір кріплень. Наприклад, вибирає хром, бо це звичний для всіх варіант. І дарма, що душова лійка мідна, а ванна кімната оформлена в теплих тонах, з якими світло-сірі кріплення не дуже вдало поєднуються. 

667480040614b.webp

Не приділяючи увагу таким деталям, ви забираєте у сучасної душової її родзинку — той елемент, який поєднає її з навколишнім простором та створить гармонійний інтер’єр. Водночас якщо сантехніка та фурнітура будуть підібрані в одному кольорі, або в правильному контрасті, ваша душова виглядатиме так, ніби над нею працював професійний дизайнер. Зусиль на підбір кольору потрібно небагато, а різниця разюча!

Якщо правильне поєднання кольорів — не ваша сильна сторона, зверніться до консультантів в магазині і вони допоможуть вам створити стильний затишок.